Sopot kursy walut

Kobiety sukcesu

Kobiety sukcesu

gru 6, 2020

Czym jest sukces? Wedle słownika języka polskiego: ,,Pomyślny wynik jakiegoś przedsięwzięcia, osiągnięcie zamierzonego celu. Zdobycie sławy, majątku, wysokiej pozycji itp.” Chęć osiągania sukcesów wynika często z pragnienia lepszego życia.
Kobiety sukcesu obecnie kojarzą się niestety głównie ze szczupłymi prezeskami korporacji. Kobiety ubrane w ołówkowe spódnice, garsonki, szpilki, z chłodnym spojrzenie, ze skrupulatnym makijażem i z wypłatą 10 tysięcy złoty na rękę co miesiąc. Jednak, dla każdego człowieka na świecie sukces jest czymś innym i niekoniecznie trzeba osiągać sukces na szpilkach , sandałki czy botki też się zdadzą, a jeśli chcesz możesz na szczyt wchodzić nawet boso.

Kobieta spełniona to kobieta sukcesu

W życiu chodzi o spełnienie, o szczęście i czerpanie radości z tego co się robi. Ważne żeby działać w życiu zgodnie z samym sobą, w poczuciu równowagi oraz zgodnie ze swoim sumieniem. Dlatego sukces to poczucie równowagi na wszystkich płaszczyznach życia.

Kobiety w dzisiejszych czasach ciągle walczą

Kobiety w dzisiejszych czasach nie schodzą z ringu. Walczą na polu zawodowym, próbując udowodnić, że mogą być równie wydajne co mężczyźni, a wizja urlopu macierzyńskiego nie zmniejsza ich wartości na rynku pracy. Panie rywalizują również w kategorii ,,ogarniania życia”, ponieważ nowe technologie i innowacje wcale nie sprawiają, że mamy więcej czasu na przyjemności. W tej konkurencji przeważnie walczą z ideą która została im wpojona przez babki, które sprzątały, gotowały i jednocześnie wychowywały 15 dzieci, a w wolnym czasie robiły jeszcze 10 godzin na roli. Jednak nie o to w tym chodzi, wyznacznikiem kobiety sukcesu nie jest pozycja w firmie czy czysta kuchnia.

Jaka jest kobieta sukcesu?

Kobieta sukcesu jest pewna siebie i swojej wartości. Żyje z pasją, stawia sobie cele i do nich dąży, pomimo niesprzyjających okoliczności. Jest zdeterminowana, konsekwentna i cierpliwa.