Sopot kursy walut

Program do finansów domowych, topowa 12,” Dwunasta”

Program do finansów domowych, topowa 12,” Dwunasta”

mar 22, 2019

Nieraz zastanawiałeś się, nie mając nic wspólnego z księgowością ani finansami nad prowadzeniem przez siebie rachunkowości? W przestrzeni wirtualnej, w Internecie z pewnością odnajdziesz- sporo stron umożliwiających pobranie, nawet całkowicie darmowych wersji programów.
Celem Twoich poszukiwać docelowych to: grupa oprogramowania przeznaczonego-do zarządzania samodzielnie przez Ciebie własnymi finansami, bez wychodzenia z domu. Właściwie o każdej porze dnia i nocy. To takie coś w rodzaju: sami swoi, inaczej: sam/a dla siebie Jesteś najlepszym księgowym/wa.
Zatem przyjrzymy się temu razem, nieco z bliska. W poniższym artykule poznajmy tę grupę oprogramowania (ang. software).

Właściwości dobrego programu do prowadzenia finansów w domu

Co powinien reprezentować za sobą, czym on powinien charakteryzować się jako dobry program do finansów domowych ?

Pięć,, 5,, dobrych zasad:

1# Po pierwsze:
Właściwy dobry program ma być zawsze użyteczny, przede wszystkim bez względu na poziom zaawansowania obsługi programu przez użytkownika: od laika poprzez zwykłego użytkownika, aż do eksperta finansowego.

2# Po drugie:
Aplikacja powinna być prosta oraz logiczna (bez logiczna) w obsłudze, a także w działaniu.
Jego interfejs graficzny musi być zrozumiały, czytelny (odpowiednia czcionka, kolory itp.) poukładany oraz także czytelny dla osób w różnym wieku. (nawet dla ludzi w starszym wieku). Nawet jeżeli nie ma spolszczenia,
wówczas znaki wizualne takie jak: ikony animacje, obrazy, symbole, a niekiedy komunikaty dźwiękowe powinny zawsze ułatwiać prace na takim programie. To wszystko ma zniwelować braki – w postaci braku języka rodzimego (j. ojczystego) w aplikacji.

3# Po trzecie:
Program do finansów domowych powinien jak najmniej obciążać system operacyjny. Zwłaszcza jak najmniej zużywać zasobów sprzętowych (fizycznych) komputera. Bez problemu winien również współpracować ze starszymi wersjami systemów operacyjnych, jak i sprzętem komputerowym.

4# Po czwarte:
Dostępność programu: powinien on być możliwie dostępny na wiele platform sprzętowych (zarówno systemowych, jak i sprzętowych), a także niezależnie do pobrania, bez znaczenia na architekturę: 32-bitową lub 64-bitową. Software powinno posiadać również dobre i pełne wsparcie do rozwiązywania typowych problemów – związanych z samym funkcjonowaniem oprogramowania.

Uwaga!
Od około pięciu lat – przodujący producenci systemów operacyjnych zastanawiają się nad: sensem stworzenia architektury systemowej zbudowanej ze 128 bitów.

5# Po piąte:
Program do finansów domowych powinien wspomagać progres interakcji w czasie jego użytkowania. Chodzi m.in., o: wyświetlanie komunikatów, podpowiedzi oraz informacji dla mniej zorientowanych w tej sprawie- użytkowników.

Zestawienie popularnych programów do domowych finansów, topowa 12,,Dwunastka,,

2. DBBD Twój Budżet
DBBD Twój Budżet to całkowicie darmowy program przeznaczony do kontrolowania własnych finansów. Aplikacja posiada intuicyjny, łatwy interfejs użytkownika.

3. Menedżer Finansów jest oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie finansami osobistymi. Aplikacja umożliwia w prosty i skuteczny sposób kontrolować wydatki, wpływy.

4. Finanse Domowe, to kolejna darmowa propozycja programu do zarządzania przychodami i wydatkami domowego budżetu. Aplikacja daje możliwość przechowywania wszelkich danych we własnej pamięci podręcznej.

5. ePortfel jako program jest udostępniony za darmo wszystkim użytkownikom na licencji domowej, niekomercyjne. Zarządzania finansami osobistymi jest przeznaczone na platformę systemową: Windows, MacOS oraz Linux.

6. AceMoney Lite- program, który wspomoże zaoszczędzić pieniądze i zapanować nad wydatkami. Aplikacja również jest dostępna na licencji Free (Freeware).

7. Budżet Domowy to bardzo rozbudowany program, menedżer do zarządzania domowymi finansami. Program umożliwia sprawną kontrolę dochodów oraz wydatków- w krótkim odstępie czasu, bez wychodzenia z domu.

8. HomeBank, jak sama nazwa podpowiada, program typu: do zarządzania domowymi finansami. Przede wszystkim został on zaprojektowany z myślą o łatwej analizie oraz szczegółowej analizie finansów.

9. Microsoft Money Plus Deluxe to bezpłatny i wszechstronne narzędzie od producenta systemów: z rodziny Windows. Program zarządza domowym budżetem oraz umożliwia łatwe prowadzenia ewidencji pieniężnej.

10. GnuCash jest programem oferującym proste: zarządzania budżetem domowym w małej firmie. Stworzony z myślą o łatwym użytkowaniu

11. Domowe Finanse, program do planowania oraz kontrolowania domowego budżetu. Aplikacja m.in. ma funkcję: katalogowania przychodów i wydatków.

12. Money ManagerM jest to kolejna znakomita, darmowa wersja aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Umożliwia ona tzw.: generowanie wykresów obrazujących nasze codzienne wydatki i przychody w danych odstępach cyklach czasowych.

Na koniec, parę słów końcowych:
Jeżeli poszukujesz programów do kontrolowania finansów domowych, a równocześnie nie chcesz wydawać pieniędzy na księgową lub księgowego, a ma być to tylko budżet domowy? To jest to, opcja w sam raz dla Ciebie.
Warto przekonać się samemu, a także nauczyć się lepszego i skuteczniejszego -oszczędzania. Pieniędzy nigdy, albowiem nie jest za wiele.