Sopot kursy walut

Sposoby na atrakcyjną wymianę walut

Sposoby na atrakcyjną wymianę walut

cze 20, 2019

Jak wymienić walutę tak, aby uzyskać najwyższy możliwy kurs? Nie każdy wie, że możemy powalczyć o korzystniejsze rozliczenie niż to, które widnieje na tablicy z kursami walut. Warto sprawdzić, czy działa to również w Waszym mieście!

Podbij kurs wymiany waluty obcej!

Kantor Bydgoszcz bądź jakikolwiek inny zlokalizowany w innym mieście może nam zaoferować wyższy kurs wymiany waluty, korzystniejszy dla nas. Musimy jednak o to trochę zawalczyć. Trzeba podejść do okienka i zapytać się wprost ile jest nam Pan czy Pani zaoferować jeśli mamy większą sumę pieniędzy. W tym miejscu powinniśmy podać kwotę w walucie obcej, którą chcemy wymienić na polskie złote. Zazwyczaj już przy kwocie około 1000euro możemy liczyć na 3-5 groszy więcej na 1 euro. Może nie jest to dużo ale przy 1000 euro będzie to już 30-50 złotych, a pieniądze nie leżą przecież na ulicy.

Idź do kilku różnych kantorów

Jeśli odwiedzimy jeden kantor Bydgoszcz Długa to warto udać się jeszcze do kilku i sprawdzić jakie kursy w nich funkcjonują w danym momencie. Korzystnie będzie dla nas również, gdy w każdym z nich zapytamy o ewentualne podniesienie kursu przy większej ilości pieniędzy. W każdym mieście mamy co najmniej kilka kantorów, więc nie powinno być z tym większego problemu. Jeśli są w dosyć dużych odległościach od siebie, a szkoda nam czasu, to zawsze możemy zadzwonić i dopytać się wszystkiego telefonicznie. Najlepiej jest jednak być osobiście, ponieważ wtedy pracownik kantoru wiedząc, że po drugiej stronie okienka ma pieniądze, może nie chcieć nas puścić i zaoferuje naprawdę świetny kurs wymiany.