Sopot kursy walut

Potężna giełda kryptowalut

Potężna giełda kryptowalut

maj 18, 2021

Bitbay

Giełda kryptowalut Bitbay zyskuje na popularności. Coraz większa ilość sympatyków kryptowalut korzysta z tego ważnego miejsca w internecie. Świadczyć o tym może chociażby duża ilość użytkowników, która wynosi ponad 800 000. Na stronie można także przeczytać, że w ciągu każdej minuty dokonywanych jest aż 125 transakcji.

Ważne informacje

Bitbay jest trzecią największą giełdą walut cyfrowych w Europie. Działa od 2014 roku, założył ją Sylwester Suszek. Użytkownicy dzielą się pozytywnymi opiniami na jej temat co sprawia, że coraz więcej osób postanawia na niej działać. Giełda może pochwalić się wieloma prestiżowymi nagrodami, takimi jak Polska Nagroda Innowacyjności czy Giełda Blockchain Roku Invest Cuffs. Bitbay jest znany również z prowadzenia akcji charytatywnych czy eventów takich jak FXCuffs albo Forum Ekonomiczne.
Korzystanie z tej giełdy jest łatwe, intuicyjne. Kryptowaluty można zakupić za pomocą walut:
– EUR,
– PLN,
– USD,
– GBP.
Wśród kryptowalut można odnaleźć:
– Bitcoin,
– Ethereum,
– Lisk,
– Ripple,
– Zcash,
– iCoin,
– TenX,
– Augur,
– OmiseGo,
– i wiele innych.
Na Bitbay, podobnie jak na większości giełd, trzeba zweryfikować swoje konto, aby móc w pełni korzystać z giełdy. Jest to bardzo potrzebny proces, dzięki któremu bezpieczeństwo użytkowników może zostać utrzymane na najwyższym poziomie. Bitbay to wiele zalet, wśród największych wymienia się bezpieczeństwo, bezproblemowe procesy związane z wypłatami czy nowoczesność.
Niestety nie tylko same zalety ma ta giełda. Znajdą się także wady, najczęściej użytkownicy wskazują na ograniczone możliwości jeśli chodzi o szybkie przelewy, brak pokrycia obietnic wprowadzenia nowych kryptowalut. Poza tymi wadami wszystko inne wydaje się bardzo profesjonalne, na wysokim poziomie.

Podsumowanie

Na rynku dostępnych jest wiele giełd, które przeznaczone są dla kryptowalut. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie na każdym kroku odczuć można profesjonalizm, Bitbay z pewnością spełni twoje oczekiwania. Warto spróbować, ponieważ tak naprawdę jest to jedna z najlepszych giełd.